Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
Old Town
Banita
Od: 07.2008
Offline
#
1431
24.08.2008, 17:16
Ile ten Lech ma lat... nie może sobie Jaga sprawić jakiegoś młodego zdolnego? Choć dobry jest.
Nieźle gość naskoczył na młodego Legionistę, aż mu się ogon podwinął.
Old Town
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Old Town