Temat
:
kupno/sprowadzenie uzywanego auta
Wyświetl pojedynczy post
kalashnikov2
Senior Member
Od: 02.2008
Offline
#
11
24.08.2008, 16:57
A z USA ktoś sprowadzał? Jeśli tak, to jaką firmę spedycyjną polecacie? Bo indywidualnie to się raczej nie opłaca.
kalashnikov2
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kalashnikov2
Znajdź inne posty napisane przez kalashnikov2