szprotson napisał(a):

|
a w czasie korków na czarnowiejskiej po meczu, to nawet jest blisko !
|
dla kogos mieszkajacego w Krakowie, ale jak mam 30 minut na to by po meczu zdarzyc ma ostatni autobus do domu to juz troche z buta nie za bardzo mi pasuje ;];]
TEMBEL napisał(a):

|
temat do zamkniecia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
tembel nie baw sie w moderatora!!