Temat: Dojazd
Wyświetl pojedynczy post
gris
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 24.08.2008, 15:55
szprotson napisał(a):Wyświetl post
a w czasie korków na czarnowiejskiej po meczu, to nawet jest blisko !

dla kogos mieszkajacego w Krakowie, ale jak mam 30 minut na to by po meczu zdarzyc ma ostatni autobus do domu to juz troche z buta nie za bardzo mi pasuje ;];]


TEMBEL napisał(a):Wyświetl post
temat do zamkniecia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tembel nie baw sie w moderatora!!
Odpowiedz cytując