|
Hamilton wygwizdany. Trudno się dziwić, biorąc pod uwagę sytuację jaka miała miejsce wcześniej w McLarenie.
Brawa dla Roberta za 3 miejsce i kolejne podium. Sam wyścig swoją drogą nudny jak cholera, nikt nikogo nie wyprzedził, nie było efektownych kraks, nie było safety car. Zapomnieć jak najszybciej.
the future's uncertain
and the end is always near
|