Temat
:
Robert Kubica W Grand Prix Formuly 1
Wyświetl pojedynczy post
Old Town
Banita
Od: 07.2008
Offline
#
39
24.08.2008, 14:39
No i nasz Robert Kubica dojeżdża na trzecim miejscu Brawo !!
Widzieliście jak Raikonen z Ferrari przejechał swojego partnera z zespołu w boksie? Szok
Old Town
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Old Town