Temat
:
Robert Kubica W Grand Prix Formuly 1
Wyświetl pojedynczy post
noonelikeus
Banita
Od: 04.2008
Skąd: NH / Southampton
Offline
#
37
24.08.2008, 13:14
Kubica jedzie jako trzeci na 51 okrążeniu
2,2 s straty do Hamiltona i prowadzącego Messy
Alonso wypadł z wyscigu !! A wyscig w Walencji w Hiszpani 100 000 ludzi na trybunach a ten w pierwszym okrązeniu, uderzony od tyłu przez tego Japonczyka
noonelikeus
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez noonelikeus