Wyświetl pojedynczy post
pchelas
Senior Member
 
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1401
Stary 24.08.2008, 12:21
Nie ma co płakać nad Lewandowskim, dyspozycją Lecha, brakiem transferów, kontuzjami etc.
Będzie co ma być. A jeśli przestanie iść, cóż, nie zawsze było pięknie, a my kibice jesteśmy od tego aby być z drużyną na dobre i na złe.
Póki co jest pięknie - komplet punktów i przodownictwo w tabeli.
Brawa dla Śląska za świetny wczorajszy mecz, a dziś wszyscy trzymamy kciuki za Lechię!
Odpowiedz cytując