|
Nie ma co płakać nad Lewandowskim, dyspozycją Lecha, brakiem transferów, kontuzjami etc.
Będzie co ma być. A jeśli przestanie iść, cóż, nie zawsze było pięknie, a my kibice jesteśmy od tego aby być z drużyną na dobre i na złe.
Póki co jest pięknie - komplet punktów i przodownictwo w tabeli.
Brawa dla Śląska za świetny wczorajszy mecz, a dziś wszyscy trzymamy kciuki za Lechię!
|