Wyświetl pojedynczy post
wyar
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: aktualnie ?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1751
Stary 24.08.2008, 11:52
Zbychu napisał(a):Wyświetl post
Wałęsa do działaczy "S": razem napiszmy naszą historię


http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,tit...l?ticaid=167ad
Maja racje chlopcy.Dosc juz obrzucania blotem...
Odpieprzcie sie od Walesy !
Kiedys trzeba bylo odpieprzyc sie od Generala :
http://pl.youtube.com/watch?v=AWrk80LRONE
Teraz od Walesy...
Wiec blagam Was,Solidarnosciowcy,napiszcie wreszcie historie (wszak nalezy ona do zwyciezcow...),w ktorej narod znajdzie wskazowki,co ma myslec. Juz i tak wystarczajaco duzo problemow ma z mysleniem - zdejmijcie,prosze, z niego ten ciezar.Przy okazji zdejmujac rozne ciezary z innych...Po co bowiem okreslac ludzi przez ich czyny,skoro mozemy przedstawic polska historie,nasza specjalnosc,specialite de la maison w wydaniu RP - HISTORIE WG SLOW...
You'll never know...