Wyświetl pojedynczy post
Prezydentowa
Miodek
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Dębniki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 24.08.2008, 10:57
Co chwilę zmieniam tapety na pulpicie. Jak tylko jakieś zdjęcie mi się spodoba to od razu pod Photoshopa i na tapetę. Teraz mam takie cuś, ale już kombinuje nowe

a>
Odpowiedz cytując