|
Ale o co tyle krzyku?... Moim zdaniem przynajmniej 7 zespołów powinno byc takich jak Lech, aby nasza piłka nie cofała sie tylko szła do przodu! To chyba dobrze że mamy w lidze zespół którego nie będziemy mogli zlekceważyc pod żadnym względem?
... To My Młoda Wiiara Domniemani Przestępcy Pierwsi Do Życia A Ostatni Do Śmierci...
|