Temat
:
[Akcja] Kibice też pomogą Frankowi Wiłkomirskiemu
Wyświetl pojedynczy post
Małopolska NH
Banita
Od: 07.2008
Offline
#
14
24.08.2008, 09:01
Bardzo ładnie, słyszałem, że kibice innych klubów z Polski tez organizują się i nawet mówią (narazie) o zbiórce podczas meczu, napewno wśród VIPów.
Na moje oko to szczytny cel. Niech ktoś z SKWK wyrazi swoją opinię.
Dorzucam swoje 3 grosze.
Małopolska NH
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Małopolska NH