Wyświetl pojedynczy post
Małopolska NH
Banita
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 24.08.2008, 09:01
Bardzo ładnie, słyszałem, że kibice innych klubów z Polski tez organizują się i nawet mówią (narazie) o zbiórce podczas meczu, napewno wśród VIPów.
Na moje oko to szczytny cel. Niech ktoś z SKWK wyrazi swoją opinię.

Dorzucam swoje 3 grosze.
Odpowiedz cytując