rafalek napisał(a):

|
Śląsk gra widowiskowo, ale nie o to chodzi. W poprzednich meczach tez gral tak i co..i dwa remisy. Niestety nie dają punktów za wrażenia artystyczne, tylko za skuteczność w wygrywaniu, a tej Śląsk jak narazie nie ma.
|
bo w piłce gra też przypadek i fart