Temat
:
el. LM Barcelona -Wisła (temat o meczu wyjazdowym)
Wyświetl pojedynczy post
b0rowa
Junior Member
Od: 08.2008
Offline
#
63
23.08.2008, 22:12
Czy żadna osobą, która była na meczu w Barcelonie nie chce sprzedać lub odstąpić swojego biletu? Chętnie taki nabędę, ponieważ jestem kolekcjonerem
b0rowa
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do b0rowa
Znajdź inne posty napisane przez b0rowa