Wyświetl pojedynczy post
b0rowa
Junior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 23.08.2008, 22:12
Czy żadna osobą, która była na meczu w Barcelonie nie chce sprzedać lub odstąpić swojego biletu? Chętnie taki nabędę, ponieważ jestem kolekcjonerem