Temat
:
Śmieszne zdjęcia, filmiki, itp.
Wyświetl pojedynczy post
hez
Member
Od: 11.2003
Skąd: KRAKOW N-H
Offline
#
377
23.08.2008, 22:09
Małopolska NH
napisał(a):
http://deser.gazeta.pl/deser/1,83454...ie_smieje.html
co za jełop ten nasz prezydent... brak mi słów
Jak widac po twoim komentarzu zupelnie nie zrozumiales calej sytuacji.Ogladalem calosc na zywo i jak na moj gust to Tusk sie zdeka skompromitowal.Debil nawet w takim momencie prowadzi kampanie wyborcza.
PAMIETAJ PRZERZUCIE JAKA PLYNIE W TOBIE KREW!!!
hez
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do hez
Znajdź inne posty napisane przez hez