Wyświetl pojedynczy post
hez
Member
 
 
Od: 11.2003
Skąd: KRAKOW N-H

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#377
Stary 23.08.2008, 22:09
Małopolska NH napisał(a):Wyświetl post
http://deser.gazeta.pl/deser/1,83454...ie_smieje.html

co za jełop ten nasz prezydent... brak mi słów
Jak widac po twoim komentarzu zupelnie nie zrozumiales calej sytuacji.Ogladalem calosc na zywo i jak na moj gust to Tusk sie zdeka skompromitowal.Debil nawet w takim momencie prowadzi kampanie wyborcza.
PAMIETAJ PRZERZUCIE JAKA PLYNIE W TOBIE KREW!!!
Odpowiedz cytując