Wyświetl pojedynczy post
vix
Junior Member
 
Od: 01.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 23.08.2008, 22:01
to ja może tutaj napisze...macie może jakiś w miarę prosty (aczkolwiek niekoniecznie) program do tworzenia własnych kompozycji pulpitu? i najlepiej jakiś przewodnik po nim (po niemiecku lub polsku...w ostateczności po angielsku) byłbym wdzięczny o jakieś info od kogoś kumatego w tej dziedzinie
pozdrawiam..
Odpowiedz cytując