|
to ja może tutaj napisze...macie może jakiś w miarę prosty (aczkolwiek niekoniecznie) program do tworzenia własnych kompozycji pulpitu? i najlepiej jakiś przewodnik po nim (po niemiecku lub polsku...w ostateczności po angielsku) byłbym wdzięczny o jakieś info od kogoś kumatego w tej dziedzinie
pozdrawiam..
|