amauri1990 napisał(a):

wg http://www.futbol.org.pl/rozgrywki,168.html w poniedziałek 1 wrzesnia Wiślaccy oldboje grają derby z Cracovią
wie ktoś coś o tym?
pewna i sprawdzona godzina, miejsce, kto wogóle gra w tej drużynie itd itp 
z góry dzięki za odpowiedź
|
Miejsce, zapewne stadion Borku. Kto gra? Czerwiec, Moskal, Sarnat... Godzina, nie wiem.