Wyświetl pojedynczy post
pirat.z.karaibow
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 23.08.2008, 21:21
amauri1990 napisał(a):Wyświetl post
wg http://www.futbol.org.pl/rozgrywki,168.html w poniedziałek 1 wrzesnia Wiślaccy oldboje grają derby z Cracovią
wie ktoś coś o tym?
pewna i sprawdzona godzina, miejsce, kto wogóle gra w tej drużynie itd itp

z góry dzięki za odpowiedź
Miejsce, zapewne stadion Borku. Kto gra? Czerwiec, Moskal, Sarnat... Godzina, nie wiem.
Odpowiedz cytując