Temat
:
Kurnik
Wyświetl pojedynczy post
zimka
Senior Member
Od: 09.2007
Skąd: eNHa
Offline
#
150
23.08.2008, 21:18
Ja tam preferuje gre w kości ale ostatnio nie grałem ma ktos teraz ochote to niech pisze na forum
)
zimka
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zimka
Znajdź inne posty napisane przez zimka