Temat
:
Pimp my desktop
Wyświetl pojedynczy post
MicK
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: inąd
Offline
#
3
23.08.2008, 21:08
taki wygląd mam od niedawna, ale jestem z niego cholernie zadowolony. tapetka to jakaś godzina, może więcej roboty.
MicK
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MicK
Znajdź inne posty napisane przez MicK