Wyświetl pojedynczy post
amauri1990
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: XVII

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 23.08.2008, 20:36. mecze oldboyów
wg http://www.futbol.org.pl/rozgrywki,168.html w poniedziałek 1 wrzesnia Wiślaccy oldboje grają derby z Cracovią
wie ktoś coś o tym?
pewna i sprawdzona godzina, miejsce, kto wogóle gra w tej drużynie itd itp

z góry dzięki za odpowiedź
Odpowiedz cytując