|
Moim zdaniem Lech gra gorzej od Wisły.Pokazuj to np ilość zdobytych punktów.
Jeśli chodzi o względy estetyczne, to też gra Wisły bardziej mi się podoba.Być może miałem niefarta, ale gdy włączyłem w 70 min mecz Lech-Górnik, to zobaczyłem jedynie pare fajnych akcji Lecha i przestraszonego Górnika, który w ostatnich minutach nieśmiało przyatakował.
Zupełnie nie rozumiem tego co tu się wypisuje.Prawdę mówiąc nie mogę się doczekać bezpośredniego pojedynku z "Kuchenkorzem"- już niedługo...
Bardziej od pojedynku z Lechem obawiam się o derby....
|