Wyświetl pojedynczy post
WrbJohny
Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: KrkWrb

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1361
Stary 23.08.2008, 19:37
Dajcie sobie już wszyscy spokój z tym zasranym Kuchenkorzem!! A to mają najlepszych kibiców, a to najlepiej grają...-gówno prawda to MY Wisła jesteśmy najlepsi w obydwu względach!!
Odpowiedz cytując