|
Lubię patrzeć na grę Lecha, bo to co oni grają w tym sezonie to naprawdę jak na polskie warunki wirtuozeria. Wisła tak na dobrą sprawę, też nie gra źle, brakuje koncentracji, ale jak na razie dopisuje nam szczęście. Widać, kto tak naprawdę rządzi w polskiej piłce. Majster dla dobra polskiej piłki dobrze, ze zagrożony ;] ale nie ma innej możliwości, żeby nie został w Krakowie!
Zbigniew Boniek - "Śmierć, wybuchowa atmosfera wisiały nad stadionem."
Michel Platini - "Ten wieczór nie miał nic wspólnego z futbolem."
The Daily Mirror - "Dzień w którym umarł futbol."
29.05.85
|