Wyświetl pojedynczy post
e
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1351
Stary 23.08.2008, 19:07
Dla mnie zdobycia majstra przez Wisle w tym sezonie bedzie mega sukcesem.

Tak patrze na to wszystko i widze dwa fronty
jeden to bardzo mocny Lech. Jada sobie, jada. Technika, dynamika, szybkosc. Mile dla oka. Jesli poprawia skutecznosc bedzie jeszcze lepiej.
drugi to brak zmiennikow w Wisle / kontuzja kogos z 1 jedenastki i po ptakach (jest paru co sie sprawdza, paru za duzo powiedziane, moze mamy 3 wartosciowych zmiennikow na dana pozycje / Brozek jesli odejdzie zima.. to nawet nie chce myslec co bedzie.
Lecha jedenastka nie jest mocniejsza od naszej. Ale w razie czego nie bedzie nikogo na zmiane.

I tego sie wlasnie obawiam.

Lech i Wisla beda walczyc o majstra. To juz pewne.
A kto wywalczy? dopoki Brozek nie odejdzie szanse sa wyrownane z widocznym procentem na nasza korzysc.
Brozek odchodzi zima - kontuzje podstawowych zawodnikow - nie bedzie wzmocnien = majstra bedzie mial Lech.
Ale wierze ze Wisla jako pilkarze i trener pomimo zawirowan kadrowych i chorej polityki transferowej klubu przez ktora nie mozemy sie czuc teraz pewni Mistrza dadza rady i gwiazdki z trenerem nas nie zawioda.


Zle to Bossie rozegrales.
Ostatnio edytowane przez e : 23.08.2008 o godz. 19:23.
Odpowiedz cytując