Wyświetl pojedynczy post
WrbJohny
Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: KrkWrb

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1340
Stary 23.08.2008, 18:03
No i niech tak bedzie,, niech w Ekstraklasie graja kluby z tradycjami i kibicami,,jutro Lechia rozprawi sie z koszernymi
Odpowiedz cytując