Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
WrbJohny
Member
Od: 06.2008
Skąd: KrkWrb
Offline
#
1340
23.08.2008, 18:03
No i niech tak bedzie,, niech w Ekstraklasie graja kluby z tradycjami i kibicami,,jutro Lechia rozprawi sie z koszernymi
http://www.youtube.com/watch?v=5N7n1O7SR7o
WrbJohny
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do WrbJohny
Znajdź inne posty napisane przez WrbJohny