Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
WrbJohny
Member
Od: 06.2008
Skąd: KrkWrb
Offline
#
1338
23.08.2008, 17:56
a we Wrocku jest juz 3-0
http://www.youtube.com/watch?v=5N7n1O7SR7o
WrbJohny
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do WrbJohny
Znajdź inne posty napisane przez WrbJohny