Wyświetl pojedynczy post
Raporter
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#493
Stary 23.08.2008, 13:48
Zimą moim zdaniem zrobią wszystko żeby podpisać Gargułę(czy się to uda zależy głw. od Łukasza) dlatego nie śpieszno im kontraktować innego środkowego pomocnika.
Miejsce do transferów natychmiastowych jest na skrzydle(z Dawidowskim raczej nie przedłużą) i w ataku(wyrzuciłbym Kmiecika).

Chciałbym żeby poza tym Bednarz skupił się na szukaniu następcy Baszcza Cantoro i lewego obrońcy. Przy czym te transfery nie są naglące i tu naprawdę można czekać na dobrego piłkarza.


Przede wszystkim wzmacniać Młodą Ekstraklasę panie Bednarz.
Ostatnio edytowane przez Raporter : 23.08.2008 o godz. 14:05.
Odpowiedz cytując