Wyświetl pojedynczy post
wyar
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: aktualnie ?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1748
Stary 23.08.2008, 13:26
marcinarsenal napisał(a):Wyświetl post
To ja też zapodam coś śmiesznego:

(Rozmowa z prezydentem) - Na pytanie dziennikarzy "Dziennika", dlaczego uśmiechał się na początku przemówienia premiera, prezydent odparł: "Bo mnie strasznie bawi, jak ktoś, kto słabo zna angielski, rzuca się do przemawiania w tym języku. A w ogóle śmieszyło mnie to, że premier nie uznaje zwyczaju, który jest szanowany w całej Europie: prezydent zawsze przemawia przed premierem".

poliglota się odezwał , dla porównania: http://bi.gazeta.pl/im/1/3202/m3202231.mp3
Spodziewalem sie,ze "Gazeta Wyborcza" bohatersko rzuci sie do obrony Tuska Oczywiscie nie zmienia to faktu,ze OBAJ w ogole nie mowia po angielsku,i obaj prawia sobie zlosliwosci w stylu zawistnego przedszkolaka. "Klasa" Tuska polega na tym,ze z reguly rozdaje bolesne kuksance sprytnie,i z uzasadnionym przekonaniem,ze jemu,prymusowi,nic od poblazliwych nauczycieli nie grozi (szkolnie nazywalo sie to kiedys "jazda na opinii"),natomiast Kaczynski to zwykly nerwus,ktory na ironie chce odpowiedziec kopniakiem na oczach wszystkich...
Tyle,ze dla mnie nie sa smieszne (raczej zalosne) proby przywalania sobie nawzajem przez tandem Prezydeta i Premiera - dla mnie zabawnie jest wtedy,kiedy tzw. "obiektywne media" ida reka w reke z PR-owcami partyjnymi i wymyslaja historie na poziomie brukowcow. A juz pokladam sie ze smiechu,kiedy ludzie pokladajacy jakies nadzieje w jakims tam polityku potrzebuja naprawde za duzo czasu,aby przekonac sie,ze poza wizerunkiem,jest on tak samo zenujacy,jak i inni. I podobnie do nich nic nie robi.
Ale Polska jest rajem dla palantow,nieukow,chamow i zwyklych idiotow. To porzadni ludzie musza non stop udowadniac w tym kraju,ze nie sa wielbladami.No coz,zawsze bede powtarzal - jaka jakosc ludzi,taka - ich reprezentantow.
You'll never know...