Wyświetl pojedynczy post
gris
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1725
Stary 23.08.2008, 12:33
ILuKoI napisał(a):Wyświetl post
Siema mam pytanko w sopcascie jest ten zielony pasek który się ładuje... u mnie cały czas miedzy 30 a 60 chce przystopować żeby się naładował ale cały czas jest chwila przerwy czarny ekran i idze dalej... Jest jakis sposob zeby to sie naladowalo
Jeżeli internet jest zbyt wolny to tak się dzieje. Jeżeli masz mniej niż 1 Mb/s to nie będziesz wstanie oglądać wszystkich programów. Wg mnie trzeba mieć przynajmniej te 512 Kb/s żeby coś tam sobie obejrzeć.
Odpowiedz cytując