Wyświetl pojedynczy post
luknazim
Member
 
Od: 12.2005
Skąd: Krzeszowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2381
Stary 23.08.2008, 12:18
No to panowie teraz znowu 5:0 dla nas i wchodzimy ... Nawet Wielka Barcelona... , a tak na serio to fajnie by było gdybyśmy wygrali, chociaż minimalnie, podbudowali by się nasi zawodnicy przed I rundą Pucharu UEFA...
Odpowiedz cytując