Temat
:
Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...)
Wyświetl pojedynczy post
luknazim
Member
Od: 12.2005
Skąd: Krzeszowice
Offline
#
2381
23.08.2008, 12:18
No to panowie teraz znowu 5:0 dla nas i wchodzimy
... Nawet Wielka Barcelona...
, a tak na serio to fajnie by było gdybyśmy wygrali, chociaż minimalnie, podbudowali by się nasi zawodnicy przed I rundą Pucharu UEFA...
luknazim
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do luknazim
Znajdź inne posty napisane przez luknazim