wyar napisał(a):

To ja też zapodam coś śmiesznego:
(Rozmowa z prezydentem) - Na pytanie dziennikarzy "Dziennika", dlaczego uśmiechał się na początku przemówienia premiera, prezydent odparł:
"Bo mnie strasznie bawi, jak ktoś, kto słabo zna angielski, rzuca się do przemawiania w tym języku. A w ogóle śmieszyło mnie to, że premier nie uznaje zwyczaju, który jest szanowany w całej Europie: prezydent zawsze przemawia przed premierem".


poliglota się odezwał

, dla porównania:
http://bi.gazeta.pl/im/1/3202/m3202231.mp3