Wyświetl pojedynczy post
marcinarsenal
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1746
Stary 23.08.2008, 12:04
wyar napisał(a):Wyświetl post
Obsmialem sie jak norka - pozno juz,wiec poprosze Was tylko o jedno,przeczytajcie ponizszy artykul,ale wyjatkowo takze komentarze - jest kilka naprawde zabawnych...
http://www.dziennik.pl/polityka/arti..._premiera.html
Pozdrowienia

To ja też zapodam coś śmiesznego:

(Rozmowa z prezydentem) - Na pytanie dziennikarzy "Dziennika", dlaczego uśmiechał się na początku przemówienia premiera, prezydent odparł: "Bo mnie strasznie bawi, jak ktoś, kto słabo zna angielski, rzuca się do przemawiania w tym języku. A w ogóle śmieszyło mnie to, że premier nie uznaje zwyczaju, który jest szanowany w całej Europie: prezydent zawsze przemawia przed premierem".

poliglota się odezwał , dla porównania: http://bi.gazeta.pl/im/1/3202/m3202231.mp3
Zbigniew Boniek - "Śmierć, wybuchowa atmosfera wisiały nad stadionem."
Michel Platini - "Ten wieczór nie miał nic wspólnego z futbolem."
The Daily Mirror - "Dzień w którym umarł futbol."
29.05.85