Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#492
Stary 23.08.2008, 11:52
Bednarz nawet sie nimi nie zainteresuje... Ma swietna wymowke, ze RN blokuje kazdy transfer i dlatego ma swiety spokoj i nie musi nic robic. Naprawde porazka totalna to okienko. Narazie nie ma duzego natezenia meczow, zawodnicy nie sa jeszcze zmeczeni sezonem, a juz pojawiaja sie kartki i kontuzje. Wiec ciekawe co bedzie powiedzmy za miesiac, kiedy przyjda gry w pucharach, reprezentacji, PP, PE.

Hernani moze nie jest czolowym obronca w lidze, ale z pewnoscia ma papiery na gre i tak jak w wielu podobnych przypadkach kiedy do Wisly przychodzil zawodnik na dorobku, on rowniez moglby sie rozwinac. Tym bardziej, ze Cleber pomoglby mu w aklimatyzacji, a takze doswiadczenie jego i Glowy pomogloby stac mu sie lepszym obronca.

To jest naprawde smieszne, ze klub, ktory zarobil tyle pieniedzy na Dudce, prawach do transmisji za Barcelone, nagrodach od C+ za mistrzostwo i jeszcze kilku innych rzeczach, nie moze wydac zaledwie 300 tys Euro na utalentowanego srodkowego obronce, wiedzac, ze ma problemy z obsada tej pozycji.

Jesli Bednarz swiadomie go nie chce za takie pieniadze to mu sie dziwie w obecnej sytuacji kadrowej. Natomiast jesli go chce, ale znow RN blokuje transfer to powinien podac sie do dymisji, bo taka praca nie ma dalszego sensu i warto aby opinia publiczna zobaczyla niekompetencje w Wisle.
Mielcarski kiedy zobaczyl, ze nic juz w klubie nie znaczy, ze ma maly wplyw na transfery po prostu odszedl.
Odpowiedz cytując