Wyświetl pojedynczy post
wtf
Senior Member
 
 
Od: 01.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1719
Stary 23.08.2008, 08:27
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Wiecie moze ile orientacyjnie moze kosztowac naprawa komorki(i gdzie sie udac by bylo uczciwie i fachowo)

Tel wpadl do kibla , chodzil , chodzil az teraz nie widzi karty sim - reszta dziala(aparat, mp3 itp).
Orientacyjnie to jak telefon nie został dokładnie wysuszony po zalaniu i jak od razu po wyjęciu z "kąpieli" nie wyjąłeś baterii to może już nie być szans na naprawę. W wariancie optymistycznym, jeżeli telefon zachowywał się normalnie przez jakiś czas to mogło coś tam zaśniedzieć na płycie głównej, wtedy to jest bardzo prosta naprawa i można ją wykonać w tak zwanym własnym zakresie, wtedy na pewno będzie uczciwie, czy fachowo to nie wiem
"Nie ma odpornych na ciosy,
są tylko źle trafieni"
Jerzy Kulej
Odpowiedz cytując