Wyświetl pojedynczy post
Deever
Senior Member
 
 
Od: 05.2006
Skąd: era vulgaris

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#132
Stary 23.08.2008, 01:06
Najważniejszy był dziś występ Mateusza. Nic mnie tak nie cieszy jak wychowanek w pierwszym składzie. Znając forumowe obyczaje, wszyscy byliby zachwyceni np. transferem Kumbeva za 200 tys. ojro, bo wreszcie byłby wytęskniony transfer gotówkowy, tymczasem okazuje się, że mamy w kadrze chłopaka, który niedługo będzie sobie z powodzeniem radził w tej nędznej lidze. Oprócz tego nie trzeba było za niego płacić, jest on Polakiem i wychowankiem naszego Klubu, i jeszcze w dodatku jest młody i cała kariera przed nim. Brawo Mateusz, masz się od kogo uczyć i wykorzystaj to. Ja bym Cię za Kumbeva (dla mnie prywatnie symbol zagranicznej miernoty od pierwszych meczów w Dykobolii) w życiu nie zamienił.

Obok niego drugi bohater tego meczu, Peter "stary, darmowy, wynalazek nieudacznika Bednarza, piłkarski szrot, idiota-który-zgodził-się-na-niesprawiedliwy-kontrakt-motywacyjny" Singlar. W chwili obecnej lepszy od Baszcza, co oznacza, że mamy do czynienia z facetem, który ma papiery na bycie NAJLEPSZYM prawym obrońcą w naszej arcymocnej lidze.

Dwa przysłowia na koniec.

1. Pieniądze nie grają.
2. Nie wszystko złoto, co się świeci.

Dziękuję.
Co to k***a jest "rów widokowy"?
Odpowiedz cytując