Devonisch napisał(a):

Ma ktoś jakiś sposób by empetrójki nie odtwarzały sie w w ggradio tylko w winampie ? Nawet jak mam otwartego winampa i wlaczone gg to i tak jak klikam na mp3 to leci w gg. Nurtuje mnie ten problem od roku chyba już.............Wiślacy liczę na helpa.
|
nie wiem czy dobrze zrozumialem problem ale sprobuj dac prawym na jaks piosenke /otworz za pomoca/wybierz program/szukasz na liscie winampa/zaznaczasz "zawsze urzywaj tego programu dotego typu plikow"