Wyświetl pojedynczy post
DominoForza
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Fox River

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1717
Stary 23.08.2008, 00:47
Devonisch napisał(a):Wyświetl post
Ma ktoś jakiś sposób by empetrójki nie odtwarzały sie w w ggradio tylko w winampie? Nawet jak mam otwartego winampa i wlaczone gg to i tak jak klikam na mp3 to leci w gg. Nurtuje mnie ten problem od roku chyba już.............Wiślacy liczę na helpa.
nie wiem czy dobrze zrozumialem problem ale sprobuj dac prawym na jaks piosenke /otworz za pomoca/wybierz program/szukasz na liscie winampa/zaznaczasz "zawsze urzywaj tego programu dotego typu plikow"
.....
Odpowiedz cytując