Pastor777 napisał(a):

Jirsak - wejście smoka. Rozruszał grę, zagral kilka świetnych piłek i walczył. Na końcu przygasł i zdarzały sie momenty, w których był zupełnie nie widoczny - za co spory minus. Mimo to wciąż 7.5.
|
Ja sie tak zastanawiam na ile to jest wina Jirsaka a na ile tego ze w 2 polowie dostawal bardzo malo pilek i w ogole z fajnej kombinacyjnej gry w srodku, zrobila sie taka kopanina w stylu 'dluga pila do Brozka'.
Swoja droga to dobrze wygladaja rzuty rozne(i to nie tylko wykonywane przez Czecha) a zawsze czegos brakuje by padl gol....mam nadzieje ze juz niedlugo sie to odmieni
choc stracilem juz wiare w Łobo , to chocby sytuacja z Pawlem Brozkiem daje nadzieje ze i on sie 'odblokuje'.
To ze dzis Pawel zmarnowal 2 wyborne sytuacje nie zmienia w zaden sposob mojej oceny , ze nie jest to wieczny talent ale czolowy polski snajper ,gdzie jeszcze rok temu nie postawilbym grosza, ze tak bedzie.....takie pomylki sa piekne
