Ma ktoś jakiś sposób by empetrójki nie odtwarzały sie w w ggradio tylko w winampie

? Nawet jak mam otwartego winampa i wlaczone gg to i tak jak klikam na mp3 to leci w gg. Nurtuje mnie ten problem od roku chyba już.............Wiślacy liczę na helpa.