Wyświetl pojedynczy post
WHITE*STAR
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#197
Stary 23.08.2008, 00:04
No chodzi mi o początek sezonu gdy to trzeba fizycznie dużo ćwiczyć. Ćwiczą wszyscy normalnie razem i po kilku dniach dajesz wszystkim siłowy, po czym po 2 dniach dajesz ich znowu do ogólnego. Muszą ćwiczyć trochę razem dla zgrania. W trakcie sezonu już trening wszystkich piłkarzy razem nie jest już praktycznie potrzebny, tyle że dobrze jakby całą formacja obronna razem ćwiczyła.

Ma ktoś może jakiś plik dzięki któremu reprezentacja Niemiec będzie normalna?
Powód: meritum
Ostatnio edytowane przez WHITE*STAR : 23.08.2008 o godz. 00:06.
Odpowiedz cytując