|
Maćko Mateusz jest wychowankiem więc akurat jego słowa możemy traktować serio , ale kto by nie przyszedł to będzie mówił to samo : jestem szczęśliwy bo : Wisła wielki klub , super kibice , ladne miasto , tylko nie legia/cracovia. A wszystko kręci się wokoł kasy
eśli ktoś publicznie mówi, że kocha Wisłę, to musi ją szanować od początku do końca, a nie tylko całować koszulkę po strzeleniu bramki
|