Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1327
Stary 22.08.2008, 23:14
Cóż, też myślałem, że potrafię dużo wypić, dopóki nie spróbowałem śliwowicy
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 22.08.2008 o godz. 23:16.
Odpowiedz cytując