Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#126
Stary 22.08.2008, 22:54
Mecz całkiem, całkiem. Wygrany w cuglach. Mogło być nawet wyżej.

Okazuje się, że nie taką wcale słabą tą ławkę mamy. Singlar dobry, Irsak dobry, Kowalski dorby, Diaz dobry.
Jeszcze niech się zmiennicy w ataku rozegrają (Niedzielan, Dawidowski, Kmiecik - no dobra, z nim przesadzam ) i okaże się, że poza zapewnieniem świeżej krwi i przewietrzeniem szatni, to transfery w cale nie są niezbędne.
Powód: ort.
Ostatnio edytowane przez Oldpara : 23.08.2008 o godz. 09:01.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując