janko04 napisał(a):

ja chcialem wejsc na serwer to mialem jakis blad nie pamietam ale w tym bledize byla liczba 6500 pomoge ktos ogarnac ta gre prosze o kontakt na gg
|
może serwer był wyłączony!
ps. na stonie
www.mro-twsd.lua.pl jest informacja po prawej stronie na temat "statusu serwera" czy jest on-line czy off-line
