Wyświetl pojedynczy post
pysio
Banita
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#158
Stary 22.08.2008, 21:53
janko04 napisał(a):Wyświetl post
ja chcialem wejsc na serwer to mialem jakis blad nie pamietam ale w tym bledize byla liczba 6500 pomoge ktos ogarnac ta gre prosze o kontakt na gg
może serwer był wyłączony!

ps. na stonie www.mro-twsd.lua.pl jest informacja po prawej stronie na temat "statusu serwera" czy jest on-line czy off-line
Odpowiedz cytując