Temat
:
[Akcja] Kibice też pomogą Frankowi Wiłkomirskiemu
Wyświetl pojedynczy post
noonelikeus
Banita
Od: 04.2008
Skąd: NH / Southampton
Offline
#
12
22.08.2008, 21:04
Wspominali o tej akcji na antenie Canal Sport podczas transmisji dzisiejszego meczu z Bełchatowem. Oklaski dla Rachwała za super inicjatywę. Trzeba zmobilizować cały polski sportowy światek i pomóc Państwu Wiłkomirskim.
Ode mnie tez grosik.
noonelikeus
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez noonelikeus