Wyświetl pojedynczy post
ILuKoI
Junior Member
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1714
Stary 22.08.2008, 20:09
Siema mam pytanko w sopcascie jest ten zielony pasek który się ładuje... u mnie cały czas miedzy 30 a 60 chce przystopować żeby się naładował ale cały czas jest chwila przerwy czarny ekran i idze dalej... Jest jakis sposob zeby to sie naladowalo
...Choć nie jestem z Krakowa, moje serce jest wiślackie... na 1906%...
Odpowiedz cytując