Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
ILuKoI
Junior Member
Od: 08.2008
Offline
#
1714
22.08.2008, 20:09
Siema mam pytanko w sopcascie jest ten zielony pasek który się ładuje... u mnie cały czas miedzy 30 a 60 chce przystopować żeby się naładował ale cały czas jest chwila przerwy czarny ekran i idze dalej... Jest jakis sposob zeby to sie naladowalo
...Choć nie jestem z Krakowa, moje serce jest wiślackie... na 1906%...
ILuKoI
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ILuKoI
Znajdź inne posty napisane przez ILuKoI