Wyświetl pojedynczy post
w0lno.
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 22.08.2008, 19:32
Mówiłem, że nie warto było wystawiać Sobola. Miejmy nadzieję, że to nic poważnego.

Ps. Doping dziś jest świetny, czy tylko mi się tak wydaje?

BROZIO JEST FENOMENALNY!!
Odpowiedz cytując