Temat
:
[Akcja] Kibice też pomogą Frankowi Wiłkomirskiemu
Wyświetl pojedynczy post
Wredny
Banita
Od: 07.2008
Offline
#
11
22.08.2008, 17:57
grosik ode mnie
trzymaj sie Franek
fajnie byłoby jakis transparent wywiesic
trzeba uderzyc do SKWK
Wredny
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Wredny