Wyświetl pojedynczy post
Bieluu
PNU '06
 
 
Od: 08.2004
Skąd: się bierze światło w lodówce? (26)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1710
Stary 22.08.2008, 16:40
TSW Fanatyk napisał(a):Wyświetl post
Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda wysłanie paczek kurierem.

Kurier podjeżdża pod dom, czy w jakiś inny sposób się to odbywa?
Paczki mają być już przyszykowane do wysyłki (tzn zaadresowane? jeśli tak to z poczty mam wziąć jakiś formularz wysyłkowy i zaadresować paczki czy kurier daje jakieś formularze do wysłania ?)
To ja powiem jak to wygląda na poczcie polskiej. Dzwonisz do nich i zamawiasz kuriera. On do ciebie przyjeżdża z taką walizeczką, waży i zabiera paczkę. Będzie miał też druki adresowe do wypełnienia. Paczka musi być zapakowana. Adresować nie musisz bo i tak trzeba wypełnić ten druk. www.pocztex.pl
PNU '06

Małe deseczki robi się tak jak małe dziewczynki. Rżnie się duże
Nie zbadane są wyroki Słowiańskiej Duszy!
Odpowiedz cytując