TSW Fanatyk napisał(a):

Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda wysłanie paczek kurierem.
Kurier podjeżdża pod dom, czy w jakiś inny sposób się to odbywa?
Paczki mają być już przyszykowane do wysyłki (tzn zaadresowane? jeśli tak to z poczty mam wziąć jakiś formularz wysyłkowy i zaadresować paczki czy kurier daje jakieś formularze do wysłania ?)
|
To ja powiem jak to wygląda na poczcie polskiej. Dzwonisz do nich i zamawiasz kuriera. On do ciebie przyjeżdża z taką walizeczką, waży i zabiera paczkę. Będzie miał też druki adresowe do wypełnienia. Paczka musi być zapakowana. Adresować nie musisz bo i tak trzeba wypełnić ten druk.
www.pocztex.pl