|
Senior Member
Od: 12.2007
Skąd: Fox River
Offline
|
#19

22.08.2008, 16:03
|
gris napisał(a): 
|
Jakim miejskim najszybciej będę się mógł dostać po meczu w okolice dworca? Wiem, że 501 jeździ z miasteczka AGH. Może jednak ktoś zna jeszcze inne alternatywne dojazdy?
|
z buta nie jest daleko 
|
|