Wyświetl pojedynczy post
Amfre
Banita
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 22.08.2008, 14:57
saklak1906 napisał(a):Wyświetl post
Ma ktos nr konta zeby mozna wplaic,albo adres na ktory wyslac czek inaczej nie moge bo w Anglii na razie jestem.
http://www.franekwilkomirski.pl/pl/jak-mozesz-pomoc

Tu masz wszystko fajnie opisane



http://www.franekwilkomirski.pl/pl/
Odpowiedz cytując