saklak1906 napisał(a):

|
Ma ktos nr konta zeby mozna wplaic,albo adres na ktory wyslac czek inaczej nie moge bo w Anglii na razie jestem.
|
http://www.franekwilkomirski.pl/pl/jak-mozesz-pomoc
Tu masz wszystko fajnie opisane
http://www.franekwilkomirski.pl/pl/