|
Ma ktos nr konta zeby mozna wplaic,albo adres na ktory wyslac czek inaczej nie moge bo w Anglii na razie jestem.
Wyjscia nie ma dziecku trzeba pomoc, a moze Panowie z C+ by rozpowszechnili ta akcje wsrod kibicow podczas transmisji, moze udalo by sie z nimi skontaktowac przed meczem.
Troche za pozno na dzisiejszy mecz ale na ogrodzeniu trybuny C jakies przescieradlo z informacja o akcji mozna by umiescic, bylo by dosc dobrze widoczne. A na mecz z Barcelona pewnie by juz dalo rade
 ,
|