Dlatego w tym kraju nigdy nie bedzie normalnie (no dobra moze bedzie normalnie za 20 lat). Jakby podatnik wiedzial na co marnotrawione sa jego pieniadze ,to sadze ,ze rewolucja z gilotynami to by bylo mało. Polska to niestety nie jest kraj dla zwyklych ludzi,to zwykli ludzie maja harowac na tych co sa u gory ,a jak potrzebujesz pomocy panstwa w urzedzie ,sadzie czy gdziekolwiek indziej ,maszyna panstwowa cie moze zgniesc i zrobic z ciebie śmiecia
__________________________________________________ _______________________
Reminestencje z IV RP czyli "Walczymy z układem a moze sami nim jesteśmy?"

:
Zarzut utrudniania śledztwa wobec byłego ministra sportu Tomasza Lipca wobec Elżbiety Janickiej - informuje Radio Zet.
Jak dowiedziało się Radio Zet taki zarzut postawił byłej szefowej Warszawskiej Prokuratury Okręgowej rzecznik dyscyplinarny Prokuratora Generalnego Mirosław Tabor.
Warszawscy prokuratorzy najpierw opisali w notatkach służbowych, a potem zeznali przed sejmowymi śledczymi, jak Janicka opóźniała przed wyborami parlamentarnymi zatrzymanie Lipca. Była szefowa Prokuratury Okręgowej miała powiedzieć: "Jak zatrzymacie Lipca to was puknę".
pusty smiech